Regie:
Michael ČechKamera:
Jozef HalászMitwirkende:
Ondřej Sokol (Moderator), Dagmar Jandová, Aleš Háma, Ester Geislerová, Jakub Prachař, David Svoboda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Adéla Elbel (mehr)Mitwirkende
Matěj Ruppert
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Im Himmel ist auch Platz für Mäuse (2021)
Pupendo (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Vojtěch Kotek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (Theateraufzeichnung)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Vlny (2024)
Jan Rosák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Martina Randová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)
Tajnosti (2007)
Martin Kraus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Kanadská noc (2008) (Fernsehfilm)
Martin Zounar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případ Platfus (1985) (Fernsehfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tatiana Dyková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Teremin (2010) (Theateraufzeichnung)
Einzelgänger (2000)
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Jakub Kohák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Einzelgänger (2000)
La Dame d'Izieu (2007) (Fernsehfilm)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Vavřinec Hradilek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zátopek (2021)
Tenkrát v ráji (2016)
Marek Taclík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kouř (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (Theateraufzeichnung)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Leona Machálková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Šakalí léta (1993)
Klára Issová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Anne Frank (2001) (Fernsehfilm)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (Theateraufzeichnung)
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Josef Maršálek
Tschechoslowakei
Halina Pawlowská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Moderator*in
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Janek Ledecký
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (Konzert)
Hity 89 (1989) (Konzert)
Michaela Maurerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (Fernsehfilm)
Lukáš Pavlásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Im Himmel ist auch Platz für Mäuse (2021)
Občanský průkaz (2010)
Der Kronprinz (2015) (Fernsehfilm)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oblomov (2002) (Theateraufzeichnung)
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jitka Ježková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Báječná léta pod psa (1997)
iMucha Show (2022) (Theateraufzeichnung) - Erzähler