Folgen(43)
-
Cesta do L.A. (S01E01)
-
Omluva (S01E02)
-
Vůně hnoje (S01E03)
-
Hledá se milenka (S01E04)
-
Skleněný zvěřinec (S01E05)
-
Zázrak zrození (S01E06)
-
Náprava mužů (S01E07)
-
Jak zachránit žirafy (S01E08)
-
Čudlovo odhalení (S01E09)
-
Peníze dělají člověka (S01E10)
-
Chudoba cti netratí (S01E11)
-
Mít sestru se hodí (S01E12)
-
První polibek (S01E13)
-
City a investice (S01E14)
-
Dobrodružství v lesích (S01E15)
-
Zachraňte Haďáka (S01E16)
-
Bulíku, nebreč (S01E17)
-
Trable s dárkem (S01E18)
-
Náhradní otec (S01E19)
-
Past na Viky (S01E20)
-
Ona ví, že já vím! (S01E21)
-
O nevěře se nemluví (S01E22)
-
Alex je lepší Viky (S01E23)
-
Svatební pochyby (S01E24)
-
Holka z děcáku (S01E25)
-
Detektiv (S01E26)
-
První pusa je nejsladší (S01E27)
-
Klub zlomených srdcí (S01E28)
-
Láska prochází žaludkem (S01E29)
-
Duet (S01E30)
Besetzung
Michaela Pecháčková
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Štěpán Benoni
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Šimon Bilina
Tschechien
Beste Serien:
Život je hra (2018) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Marek Taclík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Veronika Freimanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ondřej Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Robert Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Michaela Petřeková
Tschechien
Beste Serien:
Extraktoři (2023) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Pavel Nečas
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Pavla Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Bohumil Klepl
Sowjetunion
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vanda Hybnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Dušan Sitek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Jana Švandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Richard Genzer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Pouť (2018) (Serie)
Jitka Sedláčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)