Folgen(83)
-
Svatba s překvapením (S02E01)
-
Sbalím si ho sama (S02E02)
-
Příliš mnoho papoušků (S02E03)
-
Konec jedné éry (S02E04)
-
Trable s ex (S02E05)
-
Viky není vhodná manželka (S02E06)
-
Nečekané rande (S02E07)
-
Nový ředitel (S02E08)
-
Odhalené tajemství (S02E09)
-
Svádění soudce (S02E10)
-
Vím, že na mě pořád myslíš (S02E11)
-
Odstraňte Anču (S02E12)
-
Až na krev (S02E13)
-
Musíme ji zabít (S02E14)
-
Rozchod (S02E15)
-
Já mám sestru? (S02E16)
-
Ztracená naděje (S02E17)
-
Dvojče si nevymýšlej (S02E18)
-
V zajetí strachu (S02E19)
-
Sejměte Haďáka (S02E20)
-
Osudová otázka (S02E21)
-
Ať žije lady Y (S02E22)
-
V africkém stylu (S02E23)
-
Albertovi se nedaří (S02E24)
-
Velký test (S02E25)
-
Hurá do Amazonie! (S02E26)
-
Nejdůležitější člověk (S02E27)
-
Změna taktiky (S02E28)
-
Život je jen náhoda (S02E29)
-
Nová zoo? (S02E30)
Besetzung
Michaela Pecháčková
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Veronika Freimanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Marek Taclík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Jana Švandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Šimon Bilina
Tschechien
Beste Serien:
Život je hra (2018) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Robert Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Michaela Petřeková
Tschechien
Beste Serien:
Extraktoři (2023) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Štěpán Benoni
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Pavel Nečas
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Michaela Tomešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Jan Kopečný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Pouť (2018) (Serie)
Zoo (2022) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Vladimír Kratina
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Barbora Černá
Tschechien
Beste Serien:
Die Musketiere (2014) (Serie)
Crossing Lines (2013) (Serie)
Hořký svět (2022) (Serie)
Lucie Černá
Tschechien
Beste Serien:
Die Musketiere (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Tereza Bílková
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Musketiere (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Martin Sitta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)