Folgen(10)
-
Odhalení (E01)
-
Zapletení (E02)
-
Rozhodnutí (E03)
-
Lži (E04)
-
Pravda (E05)
-
Rodina především (E06)
-
Uzavřená oblast (E07)
-
Bylo nebylo na Jižním městě (E08)
-
Důvěra (E09)
-
Případ Straka (E10)
Besetzung
Zuzana Stavná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Václav Vašák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Juraj Bača
Tschechoslowakei
Nikol Kouklová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Legends (2014) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Mark Kristián Hochman
Tschechien
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Zlatá labuť (2023) (Serie)
Tereza Dočkalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Skautská pošta 1918 (2018) (Serie)
Táňa Malíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Guru (2022) (Serie)
Zbyšek Humpolec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vedlejší produkt (2024) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Petr Reif
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Vladimír Kratina
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Anežka Kubátová
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Trpaslík (2017) (Serie)
Petr Lněnička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Ernesto Čekan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Daniel Tůma
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rosalie Malinská
Beste Serien:
Pan profesor (2021) (Serie)
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Cyril Dobrý
Tschechien
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Zrádci (2020) (Serie) - Schauspieler*in, Arch.
Daniel Žižka
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Občanka (2019) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Radka Fidlerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vzteklina (2018) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Božena (2021) (Serie)