Folgen(10)
-
O bílé laňce (E01)
-
Maruška (E02)
-
O perníkové chaloupce (E03)
-
Divoké labutě (E04)
-
O chytré Marině (E05)
-
O třech synech (E06)
-
Bez práce nejsou koláče (E07)
-
Rozhodni obraze krásný (E08)
-
Dobro a zlo (E09)
-
Pasáček a císařova dcera (E10)
Besetzung
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Jiří Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Zlata Adamovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Josef Větrovec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Miroslav Masopust
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zlá krev (1986) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Robert Vrchota
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Rudolf Vodrážka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Zdena Hadrbolcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Luděk Kopřiva
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Dana Hlaváčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Kamarádi (1969) (Serie)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Bára Fišerová
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Strom pohádek (1987) (Serie)
Kryštof Ungrád
Beste Serien:
Strom pohádek (1987) (Serie)
Roman Hájek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Vlastimil Bedrna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Gagman (1987) (Serie)
Ivan Helcl
Beste Serien:
Strom pohádek (1987) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
Rostislav Kuba
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Oldřich Vízner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Svatopluk Beneš
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Eva Hrušková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Psí povídání (1985) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Strom pohádek (1987) (Serie)