Oktopus
Regie:
Jan PachlDrehbuch:
Jan PachlKamera:
Marek JandaMusik:
Michal PavlíčekBesetzung:
Miroslav Krobot, Marika Šoposká, Kryštof Hádek, Jaromír Hanzlík, Zuzana Stivínová, Sara Venclovská, Pavlína Mourková, Radim Kalvoda, Lucie Zedníčková, Lukáš Bech, Jiří Dvořák, Ivo Gogál (mehr)Besetzung
Miroslav Krobot
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Marika Šoposká
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Dabing Street (2018) (Serie)
Kryštof Hádek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Jaromír Hanzlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Zuzana Stivínová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Sara Venclovská
Tschechoslowakei
Pavlína Mourková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Radim Kalvoda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Lucie Zedníčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Lukáš Bech
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Jiří Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Ivo Gogál
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Zdeněk Hruška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Monika Timková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyšehrad (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Natálie Řehořová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Amelie Pokorná
Tschechien
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Ondřej Malý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Tři tygři (2019) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Lenka Andelová
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)