Regie:
Martin KazimírFolgen(8)
-
Kinetika (E01)
-
Balistika (E02)
-
Gravitácia (E03)
-
Mikrovlny (E04)
-
Meganewton (E05)
-
Termodynamika (E06)
-
Magnetizmus (E07)
-
E.M.P. (E08)
Besetzung
Juraj Loj
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Ivana Kubáčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Richard Stanke
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Dominika Richterová
Tschechoslowakei
Tobias Král
Beste Serien:
Einstein (2023) (Serie)
Oteckovia (2018) (Serie)
Búrlivé víno (2012) (Serie)
Marián Miezga
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Monika Šagátová
Slowakei
Beste Serien:
Pán profesor (2020) (Serie)
Einstein (2023) (Serie)
Nemocnica (2021) (Serie)
Samuel Spišák
Tschechoslowakei
Ivana Kuxová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Klamstvo (2023) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Einstein (2023) (Serie)
Juraj Ďuriš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Zrada (2024) (Serie)
Lukáš Jurko
Slowakei
Beste Serien:
Pán profesor (2020) (Serie)
Víťaz (2023) (Serie)
Einstein (2023) (Serie)
Kristína Sisková
Slowakei
Beste Serien:
Druhá šanca (2022) (Serie)
Zrada (2024) (Serie)
Víťaz (2023) (Serie)
Vladimír Rohoň
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Hotel (2018) (Serie)
Ako divé husi (2000) (Serie)
Táňa Radeva
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Websterovci (2017) (Serie)
Mimi a Líza (2011) (Serie)
Anna Šišková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Milenky (2018) (Serie)
Peter Šimun
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Kavej: Z východu na západ (2019) (Serie)
Lucia Siposová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Ivan Krúpa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Zuzana Moravcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Einstein (2023) (Serie)
Panelák (2008) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Miroslav Málek
Beste Serien:
Hotel (2018) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Delukse (2019) (Serie)