Slavné historky zbojnické
Regie:
Hynek BočanDrehbuch:
Jiří MelíšekKamera:
Saša Rašilov ml.Musik:
Milan BaginskýBesetzung:
Miloš Kopecký (Moderator*in), Ivan Vyskočil, Jaromír Hanzlík, Antonín Molčík, Veronika Gajerová, Dana Bartůňková, Dagmar Havlová, Stanislav Fišer, Ivana Andrlová, Petr Nárožný, Jan Přeučil (mehr)Besetzung
Miloš Kopecký (Moderator*in)
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ctná paní Lucie (1972) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie) - Schauspieler*in, Moderator*in
Ivan Vyskočil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Jaromír Hanzlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Antonín Molčík
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Veronika Gajerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Dana Bartůňková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Dagmar Havlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Stanislav Fišer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ivana Andrlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Petr Nárožný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Paul und Brigitta (1976) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Škola za školou (1981) (Serie)
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Helena Růžičková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Václav Mareš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Ivo Gübel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Vítězslav Jirsák
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Jiří Schmiedt
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Radim Vašinka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Jiří Klenot
Beste Serien:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Josef Patočka
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Arnošt Proschek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kamarádi (1969) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)