Regie:
Rudolf TesáčekDrehbuch:
Lenka HaškováMusik:
Milan SlimáčekBesetzung:
Vlasta Fialová, Svatopluk Beneš, Marie Rosůlková, Marie Pavlíková, Oldřich Vykypěl, Jaroslav Dufek, Rudolf Chromek, Karel Adam, Zdeněk Kampf, Arna Mohelská, Jana Janovská, Ladislav Lakomý (mehr)Besetzung
Vlasta Fialová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Racek (1976) (Theateraufzeichnung)
Svatopluk Beneš
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Marie Rosůlková
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Marie Pavlíková
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kalamitäten (1980)
Pohádka máje (1926)
Oldřich Vykypěl
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Jan Hus (1954)
Jan Žižka (1955)
Jaroslav Dufek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Das Attentat (1964)
Škola žen (2007) (Theateraufzeichnung)
Rudolf Chromek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Trügerische Liebesspiele (1971)
Poslední návrat (1982) (Fernsehfilm)
Die Hochzeiten des Herrn Peter Vok (1970)
Karel Adam
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jenůfa (1976) (Fernsehfilm)
Lumpacivagabundus (1970) (Theateraufzeichnung)
Zdeněk Kampf
Tschechoslowakei
Beste Filme:
...und ich grüße die Schwalben (1972)
Šťastný Jim (1969) (Fernsehfilm)
Posel úsvitu (1950)
Arna Mohelská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Ludwig van B. - Meine unsterbliche Geliebte (1994)
Jenůfa (1976) (Fernsehfilm)
Jana Janovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Strýčkův sen (1971) (Fernsehfilm)
Kněžna Libuše (1986) (Fernsehfilm)
Ladislav Lakomý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Jaroslav Kuneš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdeněk Junák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Lakomec (2020) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Jiří Dušek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prokop Diviš (1977) (Fernsehfilm)
Svědek času (1988) (Fernsehfilm)
Případ Salieri (1991) (Fernsehfilm)
Pavel Kunert
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Koločava (2002) (Theateraufzeichnung)
Miroslav Částek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Cesta hlubokým lesem (1963)
Šťastný Jim (1969) (Fernsehfilm)
Jaromír Roštínský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Javorová fujarka (1973) (Fernsehfilm)
Archimédův bod (1982) (Fernsehfilm)
Slané bonbóny (1985)
Otakar Dadák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Racek (1976) (Theateraufzeichnung)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (Fernsehfilm)
Blažena Rýznarová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Okénko (1967) (Fernsehfilm)
Jdi za zeleným světlem (1968) (Fernsehfilm)