Regie:
Jozef ZacharDrehbuch:
Juraj HolanKamera:
Vincent RosinecMusik:
Štěpán KoníčekBesetzung:
František Zvarík, Josef Abrhám, Elena Zvaríková-Pappová, Zuzana Cigánová, Ján Géc, Lucius Chudý, Stanislav Dančiak, Leopold Haverl, Martin Huba, Jozef Dóczy, Martin Gregor, Ctibor Filčík (mehr)Folgen(9)
-
Prípad zo Železného (E01)
-
Polnočná večera (E02)
-
Štatárium (E03)
-
Kapustnica (E04)
-
Pán profesor sa zal'úbil (E05)
-
Snúbenica (E06)
-
Na džentríckom plese (E07)
-
Švihrovská pieseň (E08)
-
Sen noci silvestrovskej (E09)
Besetzung
Karol Machata
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Frankensteins Tante (1987) (Serie) - Schauspieler*in, Erzähler
Naši synovia (1975) (Serie)
Pohádky pod stromeček (1981) (Serie)
Vladimír Kostovič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)
Jaroslav Štercl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Viliam Polónyi
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
František Dibarbora
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Frankensteins Tante (1987) (Serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Jozef Bednárik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Naši synovia (1975) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Dušan Kaprálik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Rudolf Velický
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Na baňu klopajú (1981) (Serie)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (Serie)
Oldo Hlaváček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (Serie)
A. C. Dupin greift ein (1970) (Serie)
Iva Janžurová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Ivan Krajíček
Slowakischer Staat
Beste Serien:
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Eva Krížiková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nech žije deduško (1978) (Serie)
Nikto nie je doma (1972) (Serie)
Stratená melódia (1981) (Serie)
Zita Furková
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Ján Bzdúch
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Povstalecká história (1984) (Serie)
Eliška Balzerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Zdeněk Blažek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Zuzana Kocúriková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
A. C. Dupin greift ein (1970) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Anton Mrvečka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Naši synovia (1975) (Serie)
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Hana Slivková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Chválenkári (1969) (Serie)
Ondriš Jariabek
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (Serie)
Nech žije deduško (1978) (Serie)