Familie / Drama
Tschechien,
2023, 16 h 30 min
(Minutenlänge: 45 min)
Folgen(22)
-
Nech mě jít (S20E01)
-
Bonus pro primáře (S20E02)
-
Práskačka (S20E03)
-
Vítejte v pekle (S20E04)
-
Pohádka (S20E05)
-
Hlava státu (S20E06)
-
Falešný doktor (S20E07)
-
Popelka nebo rebelka (S20E08)
-
Kde jsi, doktore? (S20E09)
-
Holka z popela (S20E10)
-
Falešnej doktor (S20E11)
-
Jsi sám? (S20E12)
-
Dvě královny na trůnu (S20E13)
-
Začni balit! (S20E14)
-
Neříkej, že bude líp (S20E15)
-
Jsme herci na jevišti (S20E16)
-
Stalkerka (S20E17)
-
Den D (S20E18)
-
To jediné, co mám (S20E19)
-
Úplně na dně (S20E20)
-
Noc s tygrem (S20E21)
-
Jde o život (S20E22)
Besetzung
Pavel Řezníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Jordan Haj
Tschechoslowakei
Beste Serien:
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Extraktoři (2023) (Serie)
Vojtěch Drahokoupil
Tschechien
Beste Serien:
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Antonio Šoposki
Tschechien
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Martin Schreiner
Beste Serien:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Agáta Kryštůfková
Tschechien
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Oktoberfest 1900 (2020) (Serie)
Andrej Polák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Ivana Jirešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
O mě se neboj (2022) (Serie)
Přízraky mezi námi (2000) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Robert Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Martin Stránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Petr Havránek
Beste Serien:
Ulice (2005) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Sarah Haváčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Adam Vojtek
Tschechien
Beste Serien:
Maria Theresia (2017) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Ladislav Ondřej
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Štěpán Benoni
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)