Familie / Drama
Tschechien,
(2008–2009)
Folgen(79)
-
Boj o dech (S04E31)
-
Nejhezčí den (S04E32)
-
Manžel se vrátil (S04E33)
-
Nevolejte tátovi (S04E34)
-
Minové pole (S04E35)
-
S ní nikdy! (S04E36)
-
Trest ze studny (S04E37)
-
Posila (S04E38)
-
Tak rychle? (S04E39)
-
Pokoj č. 3 (S04E40)
-
Krásná pohádka (S04E41)
-
Bolí to (S04E42)
-
Odpusť mi (S04E43)
-
Není to peklo (S04E44)
-
Mayday (S04E45)
-
Nemám nikoho jinýho (S04E46)
-
Berte mě vážně (S04E47)
-
Spolu to nevzdáme (S04E48)
-
Beznadějný případ (S04E49)
-
Každý občas zabloudí (S04E50)
-
Plaváček (S04E51)
-
Takže zrada? (S04E52)
-
Šašky taky bolí srdce (S04E53)
-
Vlastního bratra! (S04E54)
-
Na to musí chlap přijít sám (S04E55)
-
Kvůli tobě (S04E56)
-
To se nedá odmítnout (S04E57)
-
Všichni tu na tebe čekáme (S04E58)
-
Budeme zas rodina (S04E59)
-
Peklo nebo ráj, ale napořád (S04E60)
Besetzung
Jan Hammer
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Pavel Rudolf Plasche
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Zdeněk Rumpík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Les Misérables - Gefangene des Schicksals (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jan Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Jana Frouzová
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Tereza Sochorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Petra Jindrová
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Milena Kleinerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Tomáš Kobr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (Serie)
Jiří Zapletal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Miroslav Maršálek
Beste Serien:
Doktor Martin (2015) (Serie)
Hlava Medúzy (2021) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Ali Amiri
Iran
Beste Serien:
Svatby v Benátkách (2014) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Eliška a Damián (2023) (Serie)
Vanda Károlyi
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Martin Maxa
Tschechoslowakei
Jan Szymik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Radka Tesárková
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Marcela Holubcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Petr Koutecký
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Adam Kulhavý
Beste Serien:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)