Familie / Drama
Tschechien,
(2013–2014), 82 h 45 min
(Minutenlänge: 62–63 min)
Folgen(80)
-
Dnešek patří mně (S09E01)
-
Pozdě bycha honit (S09E02)
-
Žába na prameni (S09E03)
-
Rande s boubelkou (S09E04)
-
Nejsi sama (S09E05)
-
Smutný holky nemám rád (S09E06)
-
Konkurz na chlapa (S09E07)
-
Nostalgie po manželovi (S09E08)
-
Kvalitní terč (S09E09)
-
Náhradní tatínek (S09E10)
-
Vzhůru na tetičku! (S09E11)
-
Ty a já (S09E12)
-
Klub lhářů (S09E13)
-
Je to ve hvězdách (S09E14)
-
Kousek nad normou (S09E15)
-
Sladká včelička (S09E16)
-
Černá komedie (S09E17)
-
Velká derniéra (S09E18)
-
Peklo vypadá jinak (S09E19)
-
Tanec na tenkém ledě (S09E20)
-
Přestaň snít (S09E21)
-
Inspekce jako řemen (S09E22)
-
Krásná noc ve dvou (S09E23)
-
Doktorská intuice (S09E24)
-
Příjemné chvilky (S09E25)
-
Hodně štěstí, Zdeničko (S09E26)
-
Holka nebo kluk (S09E27)
-
Vyznání (S09E28)
-
Rodina nade vše (S09E29)
-
Srdce (S09E30)
Besetzung
David Hák
Beste Serien:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Tereza Vítů
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Martin Učík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Jaroslav Pokorný
Beste Serien:
Slunečná (2020) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
Kateřina Kalendová
Beste Serien:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Dagmar Novotná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
René Slováčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Prima sezona (1994) (Serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Kamil Koula
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Policie Modrava (2011) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
V mene zákona (2009) (Serie)
Vendula Fialová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Petr Pěknic
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Martina Šťastná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmix (2020) (Serie)
Kafe & Cigárko (2017) (Serie)
Proč bychom se netopili (2009) (Serie)
Klára Cibulková
Tschechoslowakei
Tomáš Krejčíř
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Napoleon (2002) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Lukáš Šolc
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Policie Modrava (2011) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Simona Včalová
Beste Serien:
Helena (2012) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
Vladimír T. Gottwald
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Braňo Holiček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Markéta Martiníková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Adam Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Natálie Urválková
Beste Serien:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)