Ordinace v růžové zahradě - Série 7 (2011) (Staffel)
Regie:
Petr ZahrádkaMusik:
Tadeáš VěrčákBesetzung:
Jan Čenský, Petr Rychlý, Zlata Adamovská, Jan Kanyza, Jan Šťastný, Tereza Kostková, Radim Fiala, Sandra Nováková, Martin Stránský, Jana Stryková, Bára Štěpánová, Ivana Jirešová, Filip Tomsa (mehr)Besetzung
Veronika Gajerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Adéla Gondíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Saturnin (1994) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Izabela Kapiasová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (Serie)
Miloslav Krejsa
Beste Serien:
Čas zakladatelů (1980) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Jindřich Kriegel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Petra Domžalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Znamení koně (2011) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Ladislav Ondřej
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Kateřina Pechová
Tschechien
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Alena Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Petra Pudová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Alexej Pyško
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Regina Řandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Milan Slepička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Příběhy včelích medvídků (1984) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Jakub Stich
Beste Serien:
Dáma a Král (2017) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Les Misérables - Gefangene des Schicksals (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Barbora Valentová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Petr Vágner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dune - Der Wüstenplanet (2000) (Serie)
Clona (2014) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)