Ordinace v růžové zahradě - Série 10 (2014) (Staffel)
Regie:
Jana RezkováMusik:
Tadeáš VěrčákBesetzung:
Zlata Adamovská, Jan Čenský, Dana Morávková, Dana Batulková, Michal Novotný, Ota Jirák, Vlastimil Zavřel, Ivana Jirešová, Lukáš Hejlík, Bára Štěpánová, Jana Stryková, Braňo Holiček, Adam Kraus (mehr)Besetzung
Zlata Adamovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Jan Čenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Michal Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Saturnin (1994) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Ivana Jirešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
O mě se neboj (2022) (Serie)
Přízraky mezi námi (2000) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Lukáš Hejlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)
Dobrá čtvrť (2005) (Serie)
Bára Štěpánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Jana Stryková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Legends (2014) (Serie)
Braňo Holiček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Adam Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Vojtěch Efler
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Expozitura (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Vladimíra Havlíčková
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Základka (2012) (Serie)
Karel Heřmánek ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
The Defeated (2020) (Serie)
Lukáš Hrabák
Tschechien
Beste Serien:
Škoda lásky (2013) (Serie)
Zázraky života (2010) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Kristýna Kociánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Lubor Novotný
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Branislav Polák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Snowboarďáci (2005) (Serie)