Regie:
Vojtěch NouzákMitwirkende:
Jan Kraus (Moderator), David Kraus, Jitka Asterová, Dan Bárta, Iveta Bartošová, Kabir Bedi, Alice Bendová, Lucie Benešová, Dagmar Bláhová, Pavel Bobek (mehr)Mitwirkende
Soňa Norisová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tata (2000) (Theateraufzeichnung)
Hra o láske (2011) (Theateraufzeichnung)
Ako som vstúpil do seba (1999) (Theateraufzeichnung)
Petr Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Trhák (1980)
Cesta z města (2000)
Angelika (2007) (Theateraufzeichnung)
Pavel Nový
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Schneemänner mit Herz (1982)
Jiří Ornest
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (Theateraufzeichnung)
Racek (1996) (Theateraufzeichnung)
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Halina Pawlowská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Moderator*in
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Iva Pazderková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tři holky jako květ (2014) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)
Tereza Pergnerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Akkumulator 1 (1994)
Žiletky (1993)
Theodor Pištěk ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Florenc 13,30 (1957)
Josef Polášek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zlatá šedesátá (2015) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Protektor (2009)
Marie Poledňáková
Protektorat Böhmen und Mähren
Chantal Poullain
Frankreich
Beste Filme:
Šašek a královna (1985) (Theateraufzeichnung)
Konec starých časů (1989)
Einmal hin, einmal her (1988)
Dara Rolins
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jesus Christ Superstar (2005) (Theateraufzeichnung)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (Konzert)
Der falsche Prinz (1984)
Matěj Ruppert
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Im Himmel ist auch Platz für Mäuse (2021)
Život k sežrání (2024)
Pupendo (2003)
Andrea Sedláčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pražská 5 (1988)
Das große Geld (1987)
Skleněný dům (1981)
Barbora Seidlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Lotrando und die schöne Zubejda (1996)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Luba Skořepová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kočičí hra (1982) (Theateraufzeichnung)
Das höhere Prinzip (1960)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Zdeněk Srstka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Limonaden-Joe (1964)
Zuzana Stivínová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Černí baroni (1992)
Specialita šéfkuchaře (1999) (Fernsehfilm)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Jiří Suchý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (Konzert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (Konzert)
Milan Šteindler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Heimat, süße Heimat (1985)
Česká soda (1998)