Folgen(39)
-
Stopařka (S08E01)
-
Kanasta (S08E02)
-
Inzerát (S08E03)
-
Kaliba (S08E04)
-
Spodky (S08E05)
-
Zavazadlo (S08E06)
-
Nápadník (S08E07)
-
Vlak (S08E08)
-
Neteř (S08E09)
-
Oběd (S08E10)
-
Deník (S08E11)
-
Logika (S08E12)
-
Zápalky (S08E13)
-
Zlatovláska (S08E14)
-
Záhada (S08E15)
-
Doktor (S08E16)
-
Jahody so šľahačkou (S08E17)
-
Králik na smotane (S08E18)
-
Zástava (S08E19)
-
Trafika (S08E20)
-
Lůžko (S08E21)
-
Brok (S08E22)
-
Rozhodčí (S08E23)
-
Filip (S08E24)
-
Drahý Karel Gott (S08E25)
-
Zlatá náušnice (S08E26)
-
Bunda (S08E27)
-
Panelák (S08E28)
-
Balík (S08E29)
-
Cement (S08E30)
Besetzung
Miluše Dreiseitlová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Karel Effa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Jarmila Májová
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Miloš Rozhoň
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Trojlístek (1990) (Serie)
Josef Bek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Ladislav Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Jiří Lír
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Karel Urbánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Vladimír Hrubý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Hana Pastejříková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (Serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (Serie)
Ladislav Pešek
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Hrdinové okamžiku (1961) (Serie)
Pinocchiova dobrodružství (1967) (Serie)
Jiřina Štěpničková
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Jaroslav Kaňkovský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Dana Syslová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Josef Velda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Helga Čočková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Naďa Konvalinková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Marta Vančurová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři spory (1981) (Serie)
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Svatopluk Skopal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Ema Skálová
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Historky od krbu (1994) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)