Folgen(42)
-
Kbelík (S10E01)
-
Dveře (S10E02)
-
Korespondence (S10E03)
-
Hračička (S10E04)
-
Vedoucí (S10E05)
-
Lebeda (S10E06)
-
Kačenka (S10E07)
-
Myš (S10E08)
-
Herečka (S10E09)
-
Spravodlivá vec (S10E10)
-
Prekvapenie (S10E11)
-
Pasca (S10E12)
-
Pukl (S10E13)
-
Vděk (S10E14)
-
Bouřka (S10E15)
-
Záhada u půdy (S10E16)
-
Uhlí (S10E17)
-
Ponožky (S10E18)
-
Pacient (S10E19)
-
Náhodná známosť (S10E20)
-
Otcovia (S10E21)
-
Obraz (S10E22)
-
Sporák (S10E23)
-
Elektřina (S10E24)
-
V porodnici (S10E25)
-
Logik (S10E26)
-
Dům pro celou rodinu (S10E27)
-
Nejlepší advokát ve městě (S10E28)
-
Školení (S10E29)
-
Ohlašovna požáru (S10E30)
Besetzung
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Krkonošské pohádky (1974) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Bořivoj Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Petr Štěpánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Miroslav Saic
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Martin Šotola
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zlá krev (1986) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Ladislav Křiváček
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Jan Schánilec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Rozsudek (1970) (Serie)
Jan Teplý st.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Irena Kačírková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Úsměvy světa (1969) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Jaroslav Drbohlav
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Jiří Smutný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Miriam Chytilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Miloš Kopecký
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ctná paní Lucie (1972) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie) - Schauspieler*in, Moderator*in
Carmen Mayerová
Deutsches Reich
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Tereza Kostková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Jiří Pleskot
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Petr Kostka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Dagmar Havlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)