Tschechien,
2009, 20 h 25 min
(Minutenlänge: 75–79 min)
Musik:
Jiří ChlumeckýBesetzung:
Hana Vagnerová, Robert Jašków, Jan Dolanský, Pavel Zedníček, Jan Novotný, Zuzana Bydžovská, Martin Sitta, Michal Slaný, Miluše Bittnerová (mehr)Folgen(16)
-
Volavka (E01)
-
Hyena (E02)
-
Hadí střela (E03)
-
Sedmý den (E04)
-
Tři králové (E05)
-
Smrt policajta (E06)
-
Únosy (E07)
-
Řezníci (E08)
-
Král je mrtev (E09)
-
Ruská spojka (E10)
-
Osamělá mise (E11)
-
Pašeráci (E12)
-
Válka gangů (E13)
-
Loupež století (E14)
-
Korunní svědek (E15)
-
Vysoká hra (E16)
Besetzung
Petra Navrátilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Legends (2014) (Serie)
Tereza Richtrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zrádci (2020) (Serie)
Mozaika (2024) (Serie)
Barbora Milotová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)
Aleš Bílík
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
A Small Light (2023) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Martin Pošta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Expozitura (2009) (Serie)
Pouť (2018) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Jaroslav Pížl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Filip Gavlas
Beste Serien:
Expozitura (2009) (Serie)
4teens (2011) (Serie)
Atentát (2015) (Serie)
Tomáš Bělohlávek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Daniel Tůma
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Karel Beseda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Milan Horvát
Beste Serien:
Expozitura (2009) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Eden (2005) (Serie)
Ivo Novák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Irena Kristeková
Beste Serien:
Spravedlnost (2017) (Serie)
Crossing Lines (2013) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Vojtěch Efler
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Expozitura (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Marek Lambora
Tschechien
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Jevhen Šokalo
Sowjetunion
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Evgeniy Vrublevskiy
Sowjetunion
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Hraběnky (2007) (Serie)
Andrey Bestchastny
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Missing (2012) (Serie)
Lukáš Kunz
Tschechien
Beste Serien:
Expozitura (2009) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)
Co by kdyby? (2018) (Serie)
Klára Štěpánková
Beste Serien:
Expozitura (2009) (Serie)