Regie:
Jaroslav BrabecKamera:
Petr KoblovskýMusik:
Jan JirásekBesetzung:
Josef Abrhám, Jana Hlaváčová, Lenka Vlasáková, Andrea Elsnerová, Zuzana Bydžovská, Vladimír Dlouhý, Jiří Langmajer, Richard Krajčo, Zuzana Vejvodová, Vlasta Chramostová, Josef Vinklář (mehr)Folgen(17)
-
Dům u moře (E01)
-
Bohatá úroda (E02)
-
Štrúdl (E03)
-
V mezích zákona (E04)
-
Mezinárodní zápas (E05)
-
Záchranáři (E06)
-
Kozy (E07)
-
Honza a Saša company (E08)
-
Čarodějnice (E09)
-
Výhodná nabídka (E10)
-
Rodinná oslava (E11)
-
Dědictví (E12)
-
Milionář (E13)
-
Nejdelší most světa (E14)
-
Návštěva (E15)
-
Vyrovnané účty (E16)
-
Louky naproti (E17)
Besetzung
Lubomír Lipský st.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Nina Divíšková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Marek Taclík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
David Švehlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Stanislav Zindulka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Jaroslava Obermaierová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Jiří Strach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Václav Sloup
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Zdenka Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Lenka Krobotová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Jaromíra Mílová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Vedlejší produkt (2024) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Věra Kubánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Perly (1978) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Lucie Juřičková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Klem
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Libuše Havelková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Hartmut Krug
Deutsche Demokratische Republik
Beste Serien:
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Alice Šnirychová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři králové (1998) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Olga Schmidtová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)