Regie:
Rudolf TesáčekDrehbuch:
Jaroslav VostrýKamera:
Václav MyslivecMusik:
Jiří BulisBesetzung:
Lenka Skopalová, Oldřich Navrátil, Hana Maciuchová, Jiřina Jirásková, Lubor Tokoš, Josef Karlík, František Staněk, Milan Horský, František Derfler, Josef Nedorost, Jan Zvoník, Marie Pavlíková (mehr)Besetzung
Lenka Skopalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ptákovina (2009) (Theateraufzeichnung)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Hana Maciuchová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Jiřina Jirásková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lubor Tokoš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Josef Karlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Racek (1976) (Theateraufzeichnung)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
František Staněk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Bumerang (1996)
Nezvěstný (2003) (Fernsehfilm)
Milan Horský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kaspar Hauser (1993)
Komtesa Mary (1983) (Fernsehfilm)
František Derfler
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Prokop Diviš (1977) (Fernsehfilm)
Balada pro banditu (1978)
Josef Nedorost
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Der Barbier von Sibirien (1998)
Popel a hvězdy (1990) (Fernsehfilm)
Jan Zvoník
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Archimédův bod (1982) (Fernsehfilm)
Sen o bílém volu (1991) (Fernsehfilm)
Marie Pavlíková
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kalamitäten (1980)
Pohádka máje (1926)
Rudolf Chromek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Trügerische Liebesspiele (1971)
Poslední návrat (1982) (Fernsehfilm)
Die Hochzeiten des Herrn Peter Vok (1970)
Otakar Dadák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Racek (1976) (Theateraufzeichnung)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (Fernsehfilm)
Miloslav Hájek
Beste Filme:
Komtesa Mary (1983) (Fernsehfilm)
Ladislav Šamlot
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Lumpacivagabundus (1970) (Theateraufzeichnung)
Ludmila Slancová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Strýčkův sen (1971) (Fernsehfilm)
Komtesa Mary (1983) (Fernsehfilm)
Ota Filip
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Einzelgänger (2000)
Akkumulator 1 (1994)
L'Homme qui rit (2012)
František Dominik Staněk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
SM Kabaret: Kabaret oživlých mrtvol (2014) (Theateraufzeichnung)
Zrádci (2020) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)