Besetzung
Vilma Jamnická
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Der Ochsenkrieg (1987) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Dušan Jamrich
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Elena Podzámska
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Dnes večer hrám ja (1988) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Marianna Ďurianová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Priateľky (2008) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Dušan Cinkota
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Klamstvo (2023) (Serie)
Červené pásky (2020) (Serie)
Štúrovci (1991) (Serie)
Helena Krajčiová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Websterovci (2017) (Serie)
Svätý Max (2022) (Serie)
Profesionáli (2008) (Serie)
Kamil Mikulčík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
1890 (2017) (Serie)
Juraj Mokrý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Panelák (2008) (Serie)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (Serie)
Stanislav Štepka
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Štúrovci (1991) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Ivo Gogál
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Ján Gallovič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Nela Pocisková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Pán profesor (2020) (Serie)
Svätý Max (2022) (Serie)
Susedia (2006) (Serie)
Vlastimil Harapes
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Wolfgang A. Mozart (1991) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Marian Labuda
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (Serie)
Sedem statočných budíkov (1975) (Serie)
Ján Kroner ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Domov (1985) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Soňa Valentová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Petra Polnišová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Mimi a Líza (2011) (Serie)
Lukáš Latinák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Herec (2020) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Daniel Bambas
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Strážce duší (2005) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)