Regie:
Viktor PolesnýDrehbuch:
Lucie KonášováKamera:
Josef ŠpeldaMusik:
Ondřej SoukupBesetzung:
Josef Abrhám, Eliška Balzerová, Saša Rašilov nejml., Jana Štěpánková, Vilma Cibulková, Tomáš Töpfer, Richard Krajčo, Martin Preiss, Kamil Halbich (mehr)Folgen(13)
-
Výročí (E01)
-
První kytice (E02)
-
Setkání (E03)
-
Noční telefonát (E04)
-
Rána zezadu (E05)
-
Smyčka (E06)
-
Výměna stráží (E07)
-
Nový vítr (E08)
-
Sehrávání (E09)
-
Jako v ráji (E10)
-
Velké naděje (E11)
-
Adventní nadílka (E12)
-
Tichá noc (E13)
Besetzung
Zora Jandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Jiří Korn
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Expozitura (2009) (Serie)
Špačkovi v síti času (2013) (Serie)
Reportérka (2015) (Serie)
Viktor Preiss
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Marko Igonda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Ladislav Frej st.
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Zuzana Dřízhalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
František Němec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Bára Munzarová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Jana Musilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Hvězdičky (2018) (Serie)
Okno do hřbitova (2011) (Serie)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Filip Blažek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Barbora Hrzánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Martina Preissová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Ondřej Brousek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
O ztracené lásce (2002) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (Serie)
Ladislav Frej ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přešlapy (2009) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (Serie)
Věra Kubánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Perly (1978) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Zuzana Vejvodová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jitka Smutná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Daniel Rous
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Otto Lackovič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)