Regie:
Zuzana FialováMitwirkende:
David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (mehr)Mitwirkende
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Čertoviny (2017)
Špindl (2017)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Mahulena Bočanová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Žena z Korinta (1986) (Fernsehfilm)
Gabriela Partyšová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Prachy dělaj člověka (2006)
Donšajni (2013)
Iva Kubelková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sezn@mka (2016)
Bohumil Klepl
Sowjetunion
Beste Filme:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (Theateraufzeichnung)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Karel Gott
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Jan Saudek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Fotograf (2015)
Kanárská spojka (1993)
Martin Zounar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případ Platfus (1985) (Fernsehfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Pomeje
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Tichá bolest (1990)
Warum? (1987)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Hana Krampolová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Waterloo po česku (2002)
Lucie Zedníčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dokonalá svatba (2010) (Theateraufzeichnung)
Saturnin (1994)
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Lucie Bílá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Miroslav Donutil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Kuschelnester (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (Theateraufzeichnung)
Marek Eben
Tschechoslowakei
Beste Filme:
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Praha stověžatá (2016) (Theateraufzeichnung)
Arabesky (1987) (Fernsehfilm)
Dagmar Havlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Alice Bendová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Báječná léta pod psa (1997)
Ritter aus Leidenschaft (2001)
Oběti (1999) (Serie)
Lumír Olšovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Účastníci zájezdu (2006)
Hodina pravdy (2000) (Fernsehfilm)
O pyšném panovníkovi (1998) (Fernsehfilm)
Kateřina Janečková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Blumenstrauss (2000)
Kobova garáž (2003) (Fernsehfilm)
Všichni do jednoho (2007)
Květa Fialová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)