Drehbuch:
Aleš UlmMusik:
Jaromír BoháčMitwirkende:
Pavel Zedníček, Aleš Ulm, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Jan Skopeček, Lubomír Lipský st., Heidi Janků, Sabina Laurinová, Taťjana Medvecká, Ivo Pešák (mehr)Mitwirkende
Karel Vágner
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Trhák (1980)
Flirt se slečnou Stříbrnou (1969)
Pocta Haně Zagorové (2024) (Konzert)
Veronika Jeníková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Achtung, Visite! (1981)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Filip Blažek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lakomec (2003) (Fernsehfilm)
Manželka Ronalda Sheldona (2001) (Fernsehfilm)
Leoš Mareš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Všetko alebo nič (2017)
Jak básníci neztrácejí naději (2004)
Magdalena Reifová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Herren Jungen (1975)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Jitka Schneiderová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Einzelgänger (2000)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Jan Čenský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Michal Dlouhý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Královský život otroka (1992) (Fernsehfilm)
Na dotek (2002) (Theateraufzeichnung)
Tisícročná včela (1983)
Miloš Pokorný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nestyda (2008)
Líbáš jako ďábel (2012)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Roman Ondráček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nestyda (2008)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Lucie Bílá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Martin Dejdar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Jan Jiráň
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Praha stověžatá (2016) (Theateraufzeichnung)
Vraždy a něžnosti (1999) (Fernsehfilm)
Sebevrah (1989) (Theateraufzeichnung)
Vladimír Kratina
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Metanol (2018) (Fernsehfilm)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Vendula Křížová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Devadesátky (2022) (Serie)
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Andrea Elsnerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ondřej Vetchý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Die Volksschule (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Krajina s nábytkem (1986)
Petr Vacek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gobseck (1985) (Fernsehfilm)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Saturnin (1994)
Barbora Seidlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Lotrando und die schöne Zubejda (1996)
Nevinné lži (2013) (Serie)