Regie:
Václav SvobodaDrehbuch:
Jaroslav SpěváčekMusik:
Jan Hammer Jr.Mitwirkende:
Johan Mádr (Moderator), Ondřej Havel (Moderator), Milan Peroutka ml. (Moderator), Nikola Čechová (Moderator), Kristina Kloubková (Moderator) (mehr)Mitwirkende
Petr Štěpánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Jan Kanyza
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (Fernsehfilm)
Petr Konáš
Tschechoslowakei
Jan Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Sluha dvou pánů (2010) (Theateraufzeichnung)
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Hana Vagnerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Herec (2020) (Serie)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (Fernsehfilm)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Zuzana Bydžovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Případ Platfus (1985) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Miluše Bittnerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bankrotáři (2003) (Fernsehfilm)
Hodina klavíru (2007) (Fernsehfilm)
Nejlepší přítel (2017) (Fernsehfilm)
Robert Jašków
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Ondřej Vetchý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Die Volksschule (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Adrian Jastraban
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Miroslav Hrabě
Tschechoslowakei
Beste Filme:
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Touha (2011) (Theateraufzeichnung)
Expozitura (2009) (Serie)
Václav Rašilov
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Božena (2021) (Serie)
Nejlepší přítel (2017) (Fernsehfilm)
Psí kus (2005) (Fernsehfilm)
Jan Holík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Metanol (2018) (Fernsehfilm)
Ochránce (2021) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Anna Fixová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Vysoká hra (2020) (Fernsehfilm)
Zakázaný člověk (2009) (Fernsehfilm)
Anna Marie Valentová
Tschechien
Beste Filme:
Tři životy (2007) (Fernsehfilm)
Ulice: Velká trojka (2008) (Fernsehfilm)
Sara Sandeva
Mazedonien
Beste Filme:
Po čem muži touží (2018)
Čertoviny (2017)
Vánoční příběh (2022)
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Povodeň (2005) (Fernsehfilm)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (Fernsehfilm)
Blázni a děvčátka (1989)
Radim Fiala
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Leidenschaft in dunklen Tagen (2001)
Kristýna Badinková Nováková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Rána z milosti (2005) (Fernsehfilm)
Kukys Rückkehr (2010)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)