Regie:
Václav SvobodaDrehbuch:
Jaroslav SpěváčekMusik:
Jan Hammer Jr.Mitwirkende:
Johan Mádr (Moderator), Ondřej Havel (Moderator), Milan Peroutka ml. (Moderator), Nikola Čechová (Moderator), Kristina Kloubková (Moderator) (mehr)Mitwirkende
Michaela Kuklová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Všichni moji blízcí (1999)
Tajemství (2007) (Theateraufzeichnung)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Valérie Zawadská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Kráva (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Michal David
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (Konzert)
Třetí patro (1985) (Serie)
Gabriela Gunčíková
Tschechien
Beste Filme:
Karel Gott 2012 (2012) (Konzert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (Konzert)
David Hasselhoff
USA
Beste Filme:
Jekyll & Hyde: The Musical (2001) (Theateraufzeichnung)
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)
Starke Zeiten (1988)
Tomáš Klus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kazimír a Karolína (2010) (Theateraufzeichnung)
Tajemství staré bambitky (2011) (Fernsehfilm)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Ewa Farna
Tschechien
Beste Filme:
K poctě Davida Stypky (2023) (Konzert)
Orangentage (2019)
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Marian Vojtko
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pocta muzikálům (2017) (Konzert)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (Konzert)
Václav Noid Bárta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Akte Kajinek (2010)
Karel Svoboda 80 (2018) (Konzert)
Carmen (2012)
Dana Homolová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
V erbu lvice (1994)
Adam Mišík
Tschechien
Beste Filme:
Zátopek (2021)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
BANGER. (2022)
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Märchen von Hans und Marie (1980)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert)
Stella Zázvorková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Kolya (1996)
Zlata Adamovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Petr Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Galileo (2007) (Theateraufzeichnung)
Lyžař v parném létě (1984) (Fernsehfilm)
Ilona Svobodová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Rey Koranteng
Tschechoslowakei
Lucie Borhyová
Tschechoslowakei
Beste Filme: