Musik:
Roman HolýMitwirkende:
Bolek Polívka (Moderator), Anna Polívková (Moderator), Lenka Termerová, Martha Issová, Ester Kočičková, Iva Pazderková, Pavel Liška, Ladislav Trojan, Ivan Trojan, Anna Šišková, Václav Havel (mehr)Mitwirkende
Bolek Polívka (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Die Volksschule (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Anna Polívková (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (Theateraufzeichnung)
Lenka Termerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Der Scherz (1968)
Zátopek (2021)
Martha Issová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Im Himmel ist auch Platz für Mäuse (2021)
Ester Kočičková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Frau des Zoodirektors (2017)
Muži v naději (2011)
Czech Made Man (2011)
Iva Pazderková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tři holky jako květ (2014) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)
Pavel Liška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
BrainStorm (2008) (Fernsehfilm)
Die Rückkehr des Idioten (1999)
Ladislav Trojan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Ivan Trojan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Elegance molekuly (2024) (Theateraufzeichnung)
Oblomov (2002) (Theateraufzeichnung)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (Theateraufzeichnung)
Anna Šišková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wir müssen zusammenhalten (2000)
Ženské oddelenie (1991) (Fernsehfilm)
Tolstoj a peniaze (2016) (Theateraufzeichnung)
Václav Havel
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Marta Kubišová 1990 (1990) (Konzert)
Largo desolato (1991) (Theateraufzeichnung) - Erzähler
Otakar Brousek st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ondřej Brousek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Im Himmel ist auch Platz für Mäuse (2021)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)
Vojtěch Dyk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert pro Martu (2022) (Konzert)
Vojtěch Dyk & B-Side Band (2018) (Konzert)
Anděl Páně 2 (2016)
Jakub Prachař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revival (2013)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Dagmar Havlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Lenka Vychodilová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kouř (1990)
Báječná léta pod psa (1997)
Besídka divadla Sklep (1991) (Theateraufzeichnung)
Michael Kocáb
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Martha und ich (1990)
Michael Kocáb 70 (2024) (Konzert)
Pražákům, těm je hej (1990)
Jan Maxián
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Variácie slávy (1991) (Fernsehfilm)
Das Bett (1998)
Revival (2013)
Petr Jarchovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Šakalí léta (1993)
Horem pádem (2004)
U mě dobrý (2008)