Tschechien,
2009, 10 h 39 min
(Minutenlänge: 49–50 min)
Kamera:
Viktor SmutnýMusik:
Support LesbiensBesetzung:
Filip Blažek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová, David Matásek, Soňa Norisová, Jan Smaha, Miroslav Šimůnek, Tomáš Cejnar, Monika Sailerová, Daniel Řehoř, Jiří Pecinovský (mehr)Folgen(13)
-
Adam zpíval Radce (S01E01)
-
Porod v přímém přenosu (S01E02)
-
Ty už jsi vdaná? (S01E03)
-
Jak tě mám uspokojit? (S01E04)
-
Musím tě svést? (S01E05)
-
Druhý pokus na lásku (S01E06)
-
Čí je to dítě? (S01E07)
-
Rande naslepo (S01E08)
-
Adam se dvěma ženami (S01E09)
-
Překvapení (S01E10)
-
Chci žít jinak (S01E11)
-
Chci ještě šanci (S01E12)
-
Chci jen tebe (S01E13)
Besetzung
David Máj
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Jiří Hána
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Jana Krausová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Ludmila Kartousková
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Trpaslík (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Izabela Kapiasová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (Serie)
Petr Kocourek
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Michal Kavalčík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Kateřina Pindejová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Šimon Caban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Republika Blaník (2020) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Ivana Valešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ladislav Kolář
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Jaroslav Synek
Beste Serien:
Bohéma (2017) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Hana Ulrichová
Beste Serien:
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Ida Sovová
Beste Serien:
Dobrá čtvrť (2005) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Sanitka 2 (2013) (Serie)
Patrik Plešinger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Petr Halíček
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Pavel Kryl
Tschechoslowakei
Zdeněk Dvořáček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Carnival Row (2019) (Serie)
Filip Kotek
Beste Serien:
Přešlapy (2009) (Serie)
První krok (2009) (Serie)