Regie:
Franek ChmielDrehbuch:
Ľubomír StančekKamera:
Jozef GrussmannMusik:
Svetozár ŠtúrBesetzung:
Maroš Kramár, Július Pántik, Jana Kopsová, Sagvan Tofi, Jozef Dóczy, Marián Kleis st., Marián Geišberg, Ján Bzdúch, Milan Kiš, Dušan Lenci, Anton Šulík st., Edita Gallová, Ján Kroner ml. (mehr)Besetzung
Maroš Kramár
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Život bez konca (1982) (Serie)
Eygletiérovci (1986) (Fernsehfilm)
Július Pántik
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pštrosí večierok (1969) (Fernsehfilm)
Adolf Eichmann (1988) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Jana Kopsová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Miliónový chlap (1987) (Fernsehfilm)
O mužoch, ženách a deťoch (1984) (Fernsehfilm)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Sagvan Tofi
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krajina s nábytkem (1986)
Kamarád do deště (1988)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Jozef Dóczy
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Louis Pasteur (1977) (Fernsehfilm)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Fernsehfilm)
Marián Kleis st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši synovia (1975) (Serie)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Das Lied von der grauen Taube (1961)
Marián Geišberg
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kucapaca alebo Obnovenie poriadku (1989) (Fernsehfilm)
Die sieben Raben (2015)
Na konci hry (2002) (Fernsehfilm)
Ján Bzdúch
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Lied von der grauen Taube (1961)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Prípad Barnabáš Kos (1964)
Milan Kiš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Dušan Lenci
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Der Boxer und der Tod (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Fernsehfilm)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Fernsehfilm)
Anton Šulík st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Bastard muss sterben (1998)
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Edita Gallová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Iná láska (1985)
Ján Kroner ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mŕtvi učia živých (1983)
Peter Rúfus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Tiene v raji (1986) (Fernsehfilm)
Viliam Polónyi
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Tisícročná včela (1983)
Jana Nagyová Pulm
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Vianočné oblátky (1977) (Fernsehfilm)
Adela Gáborová
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Vilma Jamnická
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Janosik, Held der Berge (1963)
Kubo (1965) (Fernsehfilm)
Darina Chmúrová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vianočné oblátky (1977) (Fernsehfilm)
Chlapci, dievčatá a psy (1970) (Fernsehfilm)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Eduard Vítek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Fernsehfilm)
Kára plná bolesti (1985)
Výlet do mladosti (1982) (Fernsehfilm)