Mitwirkende
Martin Dejdar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Zlata Adamovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Tereza Brodská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Všichni moji blízcí (1999)
Unsere Geister sollen leben (1977)
Ewa Farna
Tschechien
Beste Filme:
K poctě Davida Stypky (2023) (Konzert)
Orangentage (2019)
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Richard Genzer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Dalibor Gondík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Noc rozhodnutí (1993) (Fernsehfilm)
Touha (2011) (Theateraufzeichnung)
Faust (1989) (Fernsehfilm)
Adéla Gondíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Klauni a vlastenci (1991) (Fernsehfilm)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Ondřej Hejma
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Hana Maciuchová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Krajina s nábytkem (1986)
Sagvan Tofi
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krajina s nábytkem (1986)
Kamarád do deště (1988)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Václav Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Tichá bolest (1990)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Märchen von Hans und Marie (1980)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert)
Lucie Vondráčková
Tschechoslowakei
Michal David
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (Konzert)
Třetí patro (1985) (Serie)
Petr Bende
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (Konzert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (Konzert)
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Peter Nagy
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Petr Kolář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Tereza Kerndlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Sámer Issa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Šťastná (2014)