Regie:
Ján SebechlebskýKamera:
Peter KelíšekMusik:
Ľubica ČekovskáBesetzung:
Zuzana Fialová, Matěj Hádek, Milan Lasica, Emília Vášáryová, Tibor Babarcai, Marián Slovák, Boris Farkaš, Peter Šimun, Táňa Pauhofová, Alexander Bárta, Oldřich Vlach, Ján Koleník, Dušan Lenci (mehr)Folgen(7)
-
Prípad petrolejového princa (S01E01)
-
Prípad vysmiateho muža (S01E02)
-
Prípad zlatej smrti (S01E03)
-
Prípad červeného hada (S01E04)
-
Prípad tancujúceho fantóma (S01E05)
-
Prípad strateného syna (S01E06)
-
Prípad zamknutého kostola (S01E07)
Besetzung
Vladimír Kratina
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Juraj Hrčka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hniezdo (2020) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Přemysl Boublík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Vladimír Oktávec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Štúrovci (1991) (Serie)
Povstalecká história (1984) (Serie)
Tomáš Vravník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hniezdo (2020) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Marián Geišberg
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Štúrovci (1991) (Serie)
Mimi a Líza (2011) (Serie)
Attila Mokos
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
1890 (2017) (Serie)
Ivan Franěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Braquo (2009) (Serie)
Maigret (1991) (Serie)
Kommissar Caïn (2012) (Serie)
Anton Živčic
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Naši synovia (1975) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Michal Spišák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Hotel (2018) (Serie)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Igor Srník
Beste Serien:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Michaela Majerníková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Klamstvo (2023) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Druhá šanca (2022) (Serie)
Peter Kuba
Beste Serien:
Povstalecká história (1984) (Serie)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
V mene zákona (2009) (Serie)
Róbert Halák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Vlci (2018) (Serie)
Monika Babicová
Beste Serien:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Rodinné prípady (2012) (Serie)
Iveta Stráňavová
Beste Serien:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Miriam Merklová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kavej: Z východu na západ (2019) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Pavel Vrabec
Beste Serien:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Odsúdené (2009) (Serie)
Rex (2017) (Serie)
Daniel Žulčák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Čas nádejí (2024) (Serie)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Erik Ollé
Beste Serien:
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Kolonáda (2013) (Serie)