Tschechoslowakei,
1992, 67 min
Regie:
Dušan DavidovDrehbuch:
Dušan DavidovKamera:
Jozef HardošMusik:
Juraj SzabadosBesetzung:
Zuzana Dančiaková, Milan Bahúl, Viera Strnisková, Jozef Vajda, Pavol Mikulík, Iveta Kožková, Emília Došeková, Jozef Stražan, Karol Machata, Ivan Krúpa, Igor Makovický, Emília Dutková (mehr)Besetzung
Zuzana Dančiaková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Geraubtes Leben (1991)
Variácie slávy (1991) (Fernsehfilm)
Malý somár na dne duše (1989) (Fernsehfilm)
Milan Bahúl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tančiareň (2013) (Theateraufzeichnung)
DragonHeart (1996)
Viera Strnisková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rysavá jalovica (1970) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Jozef Vajda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Pavol Mikulík
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Portrét Doriana Graya (1969) (Fernsehfilm)
Iveta Kožková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Višňový sad (1978) (Fernsehfilm)
Emília Došeková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Tiene v raji (1986) (Fernsehfilm)
Bičianka z doliny (1981) (Fernsehfilm)
Jozef Stražan
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Das Geschäft in der Hauptstraße (1965)
Sebechlebskí hudci (1975)
Quo vadis (2013) (Theateraufzeichnung)
Karol Machata
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mitternachtsmesse (1962)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Stíny horkého léta (1977)
Ivan Krúpa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Těžká hodina (1986) (Fernsehfilm)
Anjel milosrdenstva (1993)
Krajinka (2000)
Igor Makovický
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kráľovská hra (1999) (Fernsehfilm)
Oneskorené kvety (1992) (Fernsehfilm)
Roky prelomu (1989) (Serie)
Emília Dutková
Beste Filme:
Oneskorené kvety (1992) (Fernsehfilm)
Jozef Úradník
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Život bez konca (1982) (Serie)
Kosenie jastrabej lúky (1981)
Kráľovská hra (1999) (Fernsehfilm)
Róbert Šudík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kráľovská hra (1999) (Fernsehfilm)
Smrť ministra (2009) (Fernsehfilm)
Oneskorené kvety (1992) (Fernsehfilm)
Róbert Strojný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Študent (1990) (Fernsehfilm)
Oneskorené kvety (1992) (Fernsehfilm)