Mitwirkende:
Jan Kraus (Moderator), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol (mehr)Mitwirkende
Dano Dangl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krajinka (2000)
Normálny cvok (1996) (Fernsehfilm)
TACHO (2010)
Jožo Ráž
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zlatý Slavík 1989 (1990) (Konzert)
Lýra 50 (2016) (Konzert)
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (Konzert)
Jan Potměšil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Geheimnis der stählernen Stadt (1978)
Warum? (1987)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Martin Donutil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Im Himmel ist auch Platz für Mäuse (2021)
Das Massaker von Lidice (2011)
Hana Zagorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (Konzert)
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Jitka Sedláčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Zakázaný člověk (2009) (Fernsehfilm)
Jiří Mádl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Pavel Nový
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Schneemänner mit Herz (1982)
Petra Polnišová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Invalid (2023)
Muzika (2007)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Anna Polívková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (Theateraufzeichnung)
Halina Pawlowská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Moderator*in
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Iva Kubelková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sezn@mka (2016)
Jan Komínek
Tschechien
Beste Filme:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Hastrman (2018)
Jan Palach (2018)
Václav Kopta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)
Občanský průkaz (2010)
Koncert pro Martu (2022) (Konzert) - Moderator
Natálie Kocábová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Michael Kocáb 70 (2024) (Konzert)
Gabriela Gunčíková
Tschechien
Beste Filme:
Karel Gott 2012 (2012) (Konzert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (Konzert)
Vendula Pizingerová
Tschechoslowakei