Talk-show / Unterhaltungsshow
Tschechien,
2010, 48 min
Mitwirkende:
Jan Kraus (Moderator), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol (mehr)Mitwirkende
Beáta Kaňoková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pes baskervillský (2018) (Theateraufzeichnung)
O malých věcech (2023)
Hranice lásky (2022)
Pavel Mang
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stalingrad (1993)
Der Reisekamerad (1990) (Fernsehfilm)
Ďábel v Praze (1996) (Serie)
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Protektor (2009)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Karel Janák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Můj vysvlečenej deník (2012)
Chyťte doktora (2007)
Martina Preissová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
David a Goliáš aneb Pepička to zařídí (2008) (Theateraufzeichnung)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Barbora Špotáková
Tschechoslowakei
Tereza Pergnerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Akkumulator 1 (1994)
Žiletky (1993)
Juraj Loj
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Všetko za národ (2011) (Theateraufzeichnung)
Jozef Mak (2021) (Fernsehfilm)
Anežka Rusevová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kazimír a Karolína (2010) (Theateraufzeichnung)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Vladimír Kořen
Tschechoslowakei
Václav Vydra nejml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Jan Vondráček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (Theateraufzeichnung)
Lhář (2005) (Theateraufzeichnung)
Simona Lewandowska
Tschechien
Beste Filme:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Zlatý podraz (2018)
Zuzana Belohorcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vy nám taky, šéfe! (2008)
Zostane to medzi nami (2004)
Stanislav Motl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Minulost (1998)
Vojtěch Zdražil
Beste Filme:
Der Uhrmacherlehrling (2019)
Plastic Symphony (2022)
Antonín Procházka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (Theateraufzeichnung)
S tvojí dcerou ne (1997) (Theateraufzeichnung)
Das Märchen von Hans und Marie (1980)