Mitwirkende
Karel Šíp
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Homolkas auf Urlaub (1972)
Jiří Bartoška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Marie Rottrová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (Konzert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (Konzert)
Petr Janda
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (Videokompilation)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
Aleš Háma
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Periferie (1996) (Fernsehfilm)
Vůně vanilky (2001) (Fernsehfilm)
Tomáš Klus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kazimír a Karolína (2010) (Theateraufzeichnung)
Tajemství staré bambitky (2011) (Fernsehfilm)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Jan Rosák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Aneta Langerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (Konzert)
Koncert pro Martu (2022) (Konzert)
Touha jménem Einodis (2013) (Theateraufzeichnung)
Jana Štěpánková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Na útěku (2012) (Theateraufzeichnung)
Jiřina Bohdalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Pohádky pod sněhem (1985)
Marta Jandová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
V slepých uličkách (2015) (Konzert)
Václav Moravec
Tschechoslowakei
Jolana Voldánová
Tschechoslowakei
Petr Kolář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Jitka Bártů
Tschechoslowakei
Kateřina Bártů
Tschechoslowakei
Daniela Písařovicová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Ztraceni v Mnichově (2015)
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
Ivana Gottová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert Evy Urbanové a Karla Gotta v Lucerně 2010 (2010) (Konzert)