Stoffentwicklung:
Martin KomárekRegie:
Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (mehr)Kamera:
Jiří Krejčík ml., Richard Špůr, Jan Heller, Jan Mudra, Michal Černý, Miroslav Čvorsjuk (mehr)Musik:
Ladislav Faktor, Eva Javůrková, Vlastimil Šimůnek, Václav Fiala, Jan Mudra, Zdeněk Gawlik (mehr)Besetzung:
Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (mehr)Staffel(20) / Folgen(612)
-
Série 1 (2006) - 25 Folgen
-
Série 2 (2006) - 41 Folgen
-
Série 3 (2007) - 42 Folgen
-
Série 4 (2008) - 40 Folgen
-
Série 5 (2009) - 41 Folgen
-
Série 6 (2010) - 41 Folgen
-
Série 7 (2011) - 38 Folgen
-
Série 8 (2012) - 39 Folgen
-
Série 9 (2013) - 37 Folgen
-
Série 10 (2014) - 25 Folgen
-
Série 11 (2015) - 16 Folgen
-
Speciální série k 10. výročí pořadu (2016) - 13 Folgen
-
Série 13 (2016) - 27 Folgen
-
Série 14 (2017) - 26 Folgen
-
Série 15 (2018) - 30 Folgen
-
Série 16 (2019) - 22 Folgen
-
Série 17 (2021) - 13 Folgen
-
Série 18 (2021) - 32 Folgen
-
Série 19 (2022) - 33 Folgen
-
Série 20 (2023) - 31 Folgen
Besetzung
Jan Kašpar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Úsměvy světa (1969) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Igor Chaun
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Josef Klíma
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Expozitura (2009) (Serie)
Reportérka (2015) (Serie)
Antonín Kratochvíl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Až po uši (2014) (Serie)
Steve Lichtag
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Pan Tau (1971) (Serie)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Barbora Kroužková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dabing Street (2018) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Josef Dvořák
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bob und Bobby – Kaninchen aus dem Zauberhut (1979) (Serie)
Maxipes Fík (1976) (Serie)
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie)
Hana Talpová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Lumír Olšovský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Martin Huba
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dušan Jamrich
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Ladislav Chudík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Emília Vášáryová
Beste Serien:
Herec (2020) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Anna Šišková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Milenky (2018) (Serie)
Jiří Chlumský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Místo v životě (2006) (Serie)
Tereza Nvotová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (Serie)
Dorota Nvotová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Eden (2005) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Juraj Nvota
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Silvánovci (1996) (Serie)