Musik:
Daniel FikejzBesetzung:
Sandra Pogodová, Leoš Noha, Martina Kavanová, Kristýna Belzová, Jan Maršál, Martha Issová, Petra Hřebíčková, Jaroslav Plesl, Pavlína Mourková (mehr)Staffel(4) / Folgen(58)
Besetzung
Michal Bumbálek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Tomáš Magnusek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Marcela Holubcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Miroslav Vladyka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zuzana Skalická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Petr Semerád
Beste Serien:
Hunters (2020) (Serie)
Crossing Lines (2013) (Serie)
Whiskey Cavalier (2019) (Serie)
Karel Hofman
Beste Serien:
Helena (2012) (Serie)
Petr Jančařík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Anna Polcarová
Tschechoslowakei
Tomáš Turek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Patrik Děrgel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Michal Hruška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Gustav Bubník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Hana Vagnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Luděk Sobota
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Les Misérables - Gefangene des Schicksals (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Pavel Zedníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Příběhy včelích medvídků (1984) (Serie)
Kamila Janovičová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Lada Jelínková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)