Gympl s (r)učením omezeným - Série 3 (2013) (Staffel)
Tschechien,
2013, 1 h 1 min
Regie:
Vojtěch MoravecKamera:
Jan DrnekBesetzung:
Ondřej Gregor Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Karel Heřmánek, Lucie Benešová, Milan Šteindler, Václav Kopta, Kristýna Leichtová, Daniela Šinkorová, Dana Batulková, Jan Šťastný, Květa Fialová (mehr)Besetzung
Libuše Švormová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Ludmila Zábršová-Molínová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Jana Altmannová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Лилиан Малкина
Estland
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Dobrá čtvrť (2005) (Serie)
Hana Gregorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Václav Vydra nejml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Marian Roden
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Vojtěch Machuta
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Život je hra (2018) (Serie)
Anastasia Chocholatá
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Natálie Halouzková
Tschechien
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Ivana Korolová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Ať žijí rytíři! (2010) (Serie)
Milan Slepička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Příběhy včelích medvídků (1984) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)