Folgen(15)
-
Zapomeňte na sex (E01)
-
Jsem mizerná matka (E02)
-
Nikdo mě nemá rád (E03)
-
Krásná zvláštním způsobem (E04)
-
Tajemství (E05)
-
Víc bolesti, než radosti (E06)
-
Mejdan ve vaně (E07)
-
Chvíle pro Hanu Hegerovou (E08)
-
Zamiloval jsem se, odcházím (E09)
-
Ohňostroj vášně (E10)
-
Červená knihovna (E11)
-
Pivo s fernetem (E12)
-
My dva a sex (E13)
-
Nebe je vždycky modrý (E14)
-
Mám ráda svůj život (E15)
Besetzung
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Ester Janečková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Dopad (2023) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jonáš Zima
Tschechien
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Dokonalý svět (2010) (Serie)
Agáta Zimová
Tschechien
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Dokonalý svět (2010) (Serie)
Dana Bartůňková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Lucie Juřičková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zuzana Mixová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Heute in einem Haus (1980) (Serie)
Michal Malátný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
Ententýky (2012) (Serie)
Miroslav Šnajdr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Jitka Asterová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie) - Arch.
Martina Preissová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Martina Hudečková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Škola za školou (1981) (Serie)
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Jana Hermachová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Lékárníkových holka (1996) (Serie)
Třetí patro (1985) (Serie)
Ententýky (2012) (Serie)
Zuzana Skalická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Gabriela Filippi
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Václav Moravec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie) - Arch.
Dopad (2023) (Serie)
Ententýky (2012) (Serie)
Hana Hegerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Das unsichtbare Visier (1973) (Serie)
Fabrik der Offiziere (1989) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Miriam Kantorková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Bronzová spirála (1988) (Serie)
Jiří Hána
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)