Mitwirkende
Veronika Žilková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (Serie)
Deskový statek (2008) (Theateraufzeichnung)
Kateřina Macháčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Rusalka (1975) (Fernsehfilm)
Netopýr (1981) (Fernsehfilm)
Leona Machálková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Šakalí léta (1993)
Milan Šimáček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Was ist das für ein Soldat (1987)
Co je vám, doktore? (1984)
Poločas štěstí (1984)
Karel Gott
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Růžena Merunková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Alle guten Landsleute (1968)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Miloš Hlavica
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Genij vlasti (1998) (Fernsehfilm)
Stanislav Zindulka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Petr Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Aneta Langerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (Konzert)
Koncert pro Martu (2022) (Konzert)
Touha jménem Einodis (2013) (Theateraufzeichnung)
Lucie Polišenská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kytice (2020) (Theateraufzeichnung)
České století (2013) (Serie)
Kobry a užovky (2015)
Lukáš Příkazký
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Burning Bush - Die Helden von Prag (2013) (Fernsehfilm)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Václav (2007)
Hana Maciuchová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Viktor Preiss
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Pavla Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Figarova svatba (2012) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jedlíci čokolády (2022) (Theateraufzeichnung)
Lenka Hraj
Tschechoslowakei
Josef Alois Náhlovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sanatorium (2009) (Theateraufzeichnung)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Petr Jablonský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tady hlídám já (2012)
Chyťte doktora (2007)
Andílek na nervy (2015)
Jan Rosák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)