Regie:
Biser A. ArichtevDrehbuch:
Jan CoufalKamera:
Martin SchinabekMusik:
David SolařBesetzung:
Jiří Vyorálek, Stanislav Majer, Ján Koleník, Veronika Arichteva, Katarína Šafaříková, Kristýna Boková, Michaela Maurerová, Robert Urban (mehr)Folgen(14)
-
Rodinné osudy (S03E01)
-
Díl první (S03E02)
-
Díl druhý (S03E03)
-
Díl třetí (S03E04)
-
Díl čtvrtý (S03E05)
-
Díl pátý (S03E06)
-
Díl šestý (S03E07)
-
Díl sedmý (S03E08)
-
Díl osmý (S03E09)
-
Díl devátý (S03E10)
-
Díl desátý (S03E11)
-
Díl jedenáctý (S03E12)
-
Díl dvanáctý (S03E13)
-
Díl třináctý (S03E14)
Besetzung
Petr Vondráček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tribes of Europa (2021) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Svatopluk Skopal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Viktor Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Roman Pomajbo
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Miroslav Vladyka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Karel Hábl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Markéta Plánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Anna Fialová
Tschechien
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Život je hra (2018) (Serie)
Guru (2022) (Serie)
Pavel Batěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Martin Trnavský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Rostislav Osička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Jana Štěpánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Adrian Jastraban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Pavel Kříž
Tschechoslowakei
Beste Serien:
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Michaela Procházková
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Kuchyňa (2018) (Serie)
Kristýna Hocková
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Ulice (2005) (Serie)
Veronika Freimanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jan Hrušínský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Škola za školou (1981) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Matyáš Kovář
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Stella Řeháková
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)