Regie:
Ivan PokornýDrehbuch:
Iva ProcházkováKamera:
Lukáš HyksaMusik:
Jiří HájekBesetzung:
Ivan Trojan, Richard Krajčo, Marek Němec, Hana Vagnerová, Jiří Štrébl, Adéla Petřeková, Pavel Oubram, Martina Eliášová, Petr Panzenberger (mehr)Folgen(12)
-
Pohřbený rozvod (E01)
-
Kamarád v nouzi (E02)
-
Zlíbám tě, až zabiješ (E03)
-
Vítěz nejde do finále (E04)
-
Smrt nad zlato (E05)
-
Duch zákona (E06)
-
Ve jménu otce (E07)
-
Vražda s odpuštěním (E08)
-
Láska je černý kůň (E09)
-
Mrtvý v síti (E10)
-
Budu v tvých vzpomínkách (E11)
-
Na nejvyšší úrovni (E12)
Besetzung
Jaromír Dulava
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kristina Maděričová - Beranová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Charles II: The Power & the Passion (2003) (Serie)
Children of Dune (2003) (Serie)
Crossing Lines (2013) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Alžběta Pažoutová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Na vodě (2016) (Serie)
Iveta Jiřičková
Tschechoslowakei
Iva Pazderková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Alles Gute (2009) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
David Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Marie Durnová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Ihor Krotovych
Beste Serien:
Vzteklina (2018) (Serie)
Totems (2022) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Jenovéfa Boková
Tschechoslowakei
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jiří Konvalinka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Václav Neužil ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Jiří Hána
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Václav Vašák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Týna Průchová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dáma a Král (2017) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Jaroslav Plesl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Petra Bartošová
Beste Serien:
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Pavel Liška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Jiří Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)