Regie:
Stanislav PárnickýKamera:
Laco KrausMusik:
Ľubica ČekovskáBesetzung:
Marek Geišberg, Pavol Višňovský, Andrea Karnasová, Kamila Magálová, Jana Hubinská, Kamil Mikulčík, Katarína Kolajová, Ivor Gogál, Jozef Švoňavský (mehr)Besetzung
Ján Dobrík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Klamstvo (2023) (Serie)
Červené pásky (2020) (Serie)
Ľubica Očková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Gabriela Marcinková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Kavej: Z východu na západ (2019) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Silvia Petöová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Susedia (2006) (Serie)
Chlapci a chlapi (1988) (Serie)
Juraj Hrčka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hniezdo (2020) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Ivo Gogál
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Vít Bednárik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Záchranári (2003) (Serie)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Jakub Rybárik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Kavej: Z východu na západ (2019) (Serie)
Ivan Krúpa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Stano Král
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Dnes večer hrám ja (1988) (Serie)
Lucia Vráblicová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Červené pásky (2020) (Serie)
Škriatok (1995) (Serie)
Vladislav Plevčík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
The Tattooist of Auschwitz (2024) (Serie)
Čas nádejí (2024) (Serie)
Víťaz (2023) (Serie)
Anna Jakab Rakovská
Slowakei
Beste Serien:
Kavej: Z východu na západ (2019) (Serie)
Dunaj, k vašim službám (2023) (Serie)
Kuchyňa (2018) (Serie)
Attila Mokos
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
1890 (2017) (Serie)
Ingrid Ištóková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Smejeme sa storočiami (1983) (Serie)
Ady Hajdu
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tajné životy (2014) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Roman Poláčik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Róbert Jakab
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Kavej: Z východu na západ (2019) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Elena Kolek Spaskov
Mazedonien
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Delukse (2019) (Serie)
Juraj Ďurdiak
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Farebné rozprávky (1978) (Serie)