Staffel(2) / Folgen(79)
Besetzung
Lukáš Křišťan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Daniel Margolius
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Borgia (2011) (Serie)
Petr Vodička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rédl (2018) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Jiří Maryško
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Martin Matejka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Gregor Bauer
Tschechien
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Svatby v Benátkách (2014) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt - 20 Jahre später (2003) (Serie)
Alice Šnirychová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři králové (1998) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Hana Zaoralová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Lucie Juránková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svatby v Benátkách (2014) (Serie)
Jana Polášková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Martin Davídek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Petr Macháček
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Znamení koně (2011) (Serie)
Jan Kružík
Beste Serien:
Bohéma (2017) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Mordparta (2016) (Serie)
Jan Szymik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Petr Kocourek
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Magdalena Zimová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Dabing Street (2018) (Serie)
Lenka Chadimová
Beste Serien:
Znamení koně (2011) (Serie)
Svatby v Benátkách (2014) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Jan Emmerling
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Atentát (2015) (Serie)
Svatby v Benátkách (2014) (Serie)
Hana Kusnjerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Alexandr Postler ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)