Tschechien,
2017, 16 h 42 min
(Minutenlänge: 82–86 min)
Musik:
Jiří HájekBesetzung:
Pavel Zedníček, Robert Hájek, Martin Donutil, Robert Jašków, Karel Dobrý, Jiří Langmajer, Igor Bareš, Dana Batulková, Ondřej Malý, Pavla Tomicová (mehr)Folgen(12)
-
Pytláci (E01)
-
Baron Kafr (E02)
-
Rodokaps (E03)
-
Tabačka (E04)
-
Evička (E05)
-
Staré dluhy (E06)
-
Padělek (E07)
-
Zpěvačka (E08)
-
Dopis se záhrobí (E09)
-
Bestie (E10)
-
Udavač (E11)
-
Dražba (E12)
Besetzung
Tomáš Nápravník
Beste Serien:
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Anna Kameníková
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Adrian Jastraban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Jitka Smutná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jana Paulová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Antonie Talacková Barešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Petr Halíček
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Václav Šanda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Roman Zloch
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Ivan Lupták
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Herec (2020) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Hana Vagnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Zdeněk Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Martin Hudec
Beste Serien:
Štúrovci (1991) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Ako divé husi (2000) (Serie)
Čeněk Koliáš
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Martin Lejsek
Beste Serien:
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Jitka Sedláčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Martin Sláma
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Jaroslav Stich
Beste Serien:
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Petra Johansson
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)