Mitwirkende
Dalibor Gondík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Noc rozhodnutí (1993) (Fernsehfilm)
Touha (2011) (Theateraufzeichnung)
Faust (1989) (Fernsehfilm)
Tereza Kostková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
La Dame d'Izieu (2007) (Fernsehfilm)
Ženy v běhu (2019)
Veronika Žilková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (Serie)
Deskový statek (2008) (Theateraufzeichnung)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Záhadná paní Savageová (1997) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Trampoty pana Humbla (1997) (Fernsehfilm)
Agáta Hanychová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zapomenuté světlo (1996)
Ženy, které nenávidí muže (2012) (Fernsehfilm)
Druhý dech (1988) (Serie)
Ondřej Soukup
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Michael Kocáb 70 (2024) (Konzert)
Dům Na poříčí (1976)
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Jan Maxián
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Variácie slávy (1991) (Fernsehfilm)
Das Bett (1998)
Revival (2013)
Vincent Navrátil
Tschechien
Beste Filme:
Nackt unter Wölfen (2015) (Fernsehfilm)
Poslední cyklista (2014) (Fernsehfilm)
Jan Palach (2018)
Andrea Růžičková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Drei Jahreszeiten in der Hölle (2009)
Nodame Cantabile: saišú gakušó zenpen (2010)
Rafťáci (2006)
Sandra Pogodová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (Fernsehfilm)
Martin Dejdar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Petr Vondráček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ženy v běhu (2019)
Der Fotograf (2015)
Adéla ještě nevečeřela (2010) (Theateraufzeichnung)
Petr Vágner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Joan of Arc (1999) (Fernsehfilm)
Dune - Der Wüstenplanet (2000) (Serie)
Das Tribunal (2002)
Tereza Chlebovská
Beste Filme:
Martin a Venuše (2012)
Mahulena Bočanová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Žena z Korinta (1986) (Fernsehfilm)
Ladislava Něrgešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Deskový statek (2008) (Theateraufzeichnung)
Minulost (1998)
Tereza Kerndlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Libor Bouček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 80 (2018) (Konzert) - Moderator
Nejslavnější české muzikály (2020) (Konzert) - Moderator
Královny popu na Karlštejně (2023) (Konzert) - Moderator
Otakar Brousek ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Záhada (2011) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Ondřej Hejma
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)