Tschechien,
2017, 7 h 56 min
(Minutenlänge: 72–94 min)
Regie:
Robert SedláčekDrehbuch:
Tereza BrdečkováKamera:
Petr KoblovskýMusik:
Michal RatajBesetzung:
Michal Dlouhý, Vladimír Javorský, Jaroslav Plesl, Saša Rašilov nejml., Judit Pecháček, Michal Balcar, Ondřej Pavelka, David Novotný, Václav Jiráček (mehr)Folgen(6)
-
Snad to nebude tak hrozné (E01)
-
Past na svědomí (E02)
-
Krev, půda a strach (E03)
-
A přece se točí (E04)
-
Vyhrát za každou cenu (E05)
-
Dvojí tváře (E06)
Besetzung
Miroslav Saic
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Jaroslav Šimíček
Beste Serien:
Bohéma (2017) (Serie)
Zdeněk Hruška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Karel Dobrý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Tomáš Havlínek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Libor Baselides
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Martina Černá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Jiří Černý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Anastázie Dobrodinská
Beste Serien:
Bohéma (2017) (Serie)
Michal Gulyáš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Táňa Hlostová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Josef Horák
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Miroslav Hruška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Leoš Juráček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Ivan Kočí
Beste Serien:
Dáma a Král (2017) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Boží mlýny (2021) (Serie)
Jakub Laurych
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zrádci (2020) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Der Zürich-Krimi (2016) (Serie)
Vít Roleček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Totems (2022) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Marta Falvey Sovová
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)