Ohnivý kuře - Série 1 (2016) (Staffel)
Regie:
Jiří ChlumskýDrehbuch:
René DecasteloKamera:
Miro GáborMusik:
Tadeáš VěrčákBesetzung:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Roman Zach, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová, David Gránský, Lucie Polišenská (mehr)Besetzung
Jakub Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Kristýna Leichtová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři tygři (2019) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Petr Štěpánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Josef Polášek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Komediograf (2003) (Serie)
Simona Babčáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Lenka Krobotová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Linda Rybová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
Maigret (1991) (Serie)
Národní házená (2022) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Lucie Polišenská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Barbora Seidlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Libuše Švormová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Zdeněk Vencl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Viet Anh Doan
Beste Serien:
Dabing Street (2018) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Thao Řípová
Tschechien
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Norbert Lichý
Tschechoslowakei
David Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Pavel Batěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)