Tschechien,
2017, 45 h 57 min
(Minutenlänge: 55–58 min)
Folgen(50)
-
Velký podvod (S03E01)
-
Z víly bojovnice (S03E02)
-
Pokaždý se to zvrtne! (S03E03)
-
Smutná nevěsta (S03E04)
-
Bratrská láska (S03E05)
-
Cena fair play! (S03E06)
-
Hra o jablka (S03E07)
-
Konec starých časů (S03E08)
-
Výbuch (S03E09)
-
Staronové rodiny (S03E10)
-
Dramatické okolnosti (S03E11)
-
Prodaná nevěsta (S03E12)
-
Sexuální bůh (S03E13)
-
První polibek (S03E14)
-
Hotelová odysea (S03E15)
-
Veruna se stěhuje (S03E16)
-
Vietnamská válka (S03E17)
-
Velké finále (S03E18)
-
Jeden musí z kola ven (S03E19)
-
Experiment Liu (S03E20)
-
Mike Medium Rare (S03E21)
-
Hostující Chefka (S03E22)
-
Vyložené karty (S03E23)
-
Bratři jak se patří (S03E24)
-
Čerstvý maso (S03E25)
-
Atentát na jídlo (S03E26)
-
Leoš velkostatkářem (S03E27)
-
Katastr lží (S03E28)
-
Grand freeride (S03E29)
-
Šafářovy laskonky (S03E30)
Besetzung
Jana Galinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Iva Janžurová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Hana Doulová-Krobotová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Radim Madeja
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
The Pleasure Principle - Geometrie des Todes (2019) (Serie)
Erik Demko
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Miroslav Hrabě
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Expozitura (2009) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Hraběnky (2007) (Serie)
Josef Láska
Tschechien
Beste Serien:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Marta Falvey Sovová
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Josef Jelínek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Borgia (2011) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Zuzana Kronerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Vivat Beňovský (1975) (Serie)
František Skopal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Ach, ty vraždy! (2010) (Serie)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (Serie)
Eva Hráská-Blahýnková
Beste Serien:
Specialisté (2017) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Inspektor Max (2018) (Serie)
Petr Gelnar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Polda (2016) (Serie)
Profesor T. (2018) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Vanda Vavrušková
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Petr Vršek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Martin Vrtáček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Michal Milbauer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Stopy života (2013) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Bastardi (2014) (Serie)
Josef Horák
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Petra Hobzová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)